Menu
عکس های پروفایل

آمادگی شهر جنوا برای میزبانی فینال کوپا لیبرتادورس به دلیل ریشه تاریخی با بوکاجونیورز و ریورپلاته؛ ایتالیایی ها میانجی می شوند؟ – دانلود رومان

دانلود رومان های معروفی ایرانی و خارجی

طرفداری – هنوز تکلیف قهرمان کوپا لیبرتادورس مشخص نشده است. قرار بود شنبه بازی برگشت بین تیم های ریورپلاته و بوکاجونیورز برگزار شود اما با حمله هواداران ریورپلاته به اتوبوس تیم بوکا، این بازی لغو شد.

لقب بوکاجونیورز، جینیزس یا همان جنوایی ها است زیرا این باشگاه توسط مهاجران ایتالیایی از شهر جنوا در پایتخت آرژانتین تاسیس شد. همچنین ریورپلاته از ادغام دو باشگاه سانتاروزا و روزالس تشکیل شد که سانتاروزا هم توسط ایتالیایی ها از شهر جنوا تاسیس شده بود. بنابراین رابطه عمیقی بین شهر جنوا با دو تیم شهر بوینوس آیرس وجود دارد. 

به گزارش فوتبال ایتالیا، شهرداری شهر جنوا در نامه ای برای دو باشگاه نوشت:

روسای عزیز؛

شهر ما از نظر تاریخی و فرهنگی به شهر بوینوس آیرس بسیار نزدیک است و احساس عمیقی به این دو باشگاه بزرگ در جنوا وجود دارد زیرا دو باشگاه توسط شهروندان جنوایی در قرن هجدهم در آرژانتین تاسیس شدند و امروز نیز مانند دو تیم شهر ما یعنی جنوا و سمپدوریا هستند. اتفاق دردناکی در روز شنبه پدید آمد و احساسات ما را جریحه دار کرد. بنابراین ما افتخار می کنیم تا به شما اطلاع دهیم، شهر ما برای میزبانی این بازی بزرگ یعنی دربی پایتخت آرژانتین، آماده پذیرایی از شماست. ما از توجه شما ممنونیم و برای هر خواسته شما در دسترس هستیم.

رومان کوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *