Menu
عکس های پروفایل

آنچلوتی: از نقل و انتقالات ناپولی راضی هستم؛ ترکیب تیم نسبت به فصل گذشته قوی‌تر شده است – دانلود رمان سایه نفرت

رومان جدید ایرانی

طرفداری- در مهم ترین بازی هفته اول سری آ ۲۰۱۹/۲۰، فیورنتینا میزبان ناپولی است. کارلو آنچلوتی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار حاضر شد و به گفتگو با خبرنگاران پرداخت.

به نقل از Football-Italia؛ کارلتو گفت:

بازیکنان بسیار خوبی در نقل و انتقالات به ترکیب اضافه کردیم. خرید هیروینگ لوزانو را مدت هاست در نظر داشتیم؛ انتقال آسانی نبود و حالا او کیفیت بیشتری به خط حمله اضافه می کند. وی تمایل زیادی داشت که به ناپولی بیاید. لوزانو می تواند در سمت راست، پشت مهاجم، مهاجم مرکزی و بعضا در سمت چپ خط حمله به میدان برود. او بازیکنی با قابلیت بازی در چند پست است و ما چنین بازیکنانی می خواهیم. همه خریدهای جدید، شور و انگیزه زیادی دارند و این موضوع باعث خوشحالی من می شود.

مائورو ایکاردی؟ علاقه ای به این موضوع ندارم. باشگاه به این موارد رسیدگی می کند. همه تمرکز من روی دیدار آغاز فصل با فیورنتینا است. دیداری سخت و مهم در انتظار ماست. آنها به خصوص در ضدحملات با کیه زا بسیار خطرناک هستند. فیورنتینا تغییرات زیادی کرده است و مهم از هر چیزی در ورزشگاه خودشان با شور و انگیزه زیادی مقابل ما قرار می گیرند. برای برد به فلورانس می رویم اما باید با تمرکز بالا بازی کنیم.

به نظرم ناپولی نسبت به فصل گذشته، تیم قوی تری شده است. با انجام خریدهای جدید، کیفیت ترکیب بالاتر رفته است. در زمین بهتر می توان این تیم ناپولی را قضاوت کرد. از نقل و انتقالات ناپولی راضی هستم. میلیک؟ وی برای بازی با فیورنتینا در دسترس نیست. تلاش خود را انجام داد اما مصدومیت مانع حضورش در فلورانس می شود. میلیک بازیکن مهمی برای ماست و به دنبال تمدید قرارداد او هستیم.

در مورد اینکه هنوز به هامس رودریگز علاقه داریم یا خیر و اینکه امکان جذب یورنته وجود دارند یا نه، هیچ صحبتی نمی کنم. این مسائل به من مربوط نمی شود و فعلاً فقط به بازی با فیورنتینا فکر می کنم.

کارلو آنچلوتی-Carlo Ancelotti

رومان خارجی معروف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *