Menu
عکس های پروفایل

ارجاع ۴۹۲ پرونده گرانفروشی به تعزیرات زنجان – دیل رومان

دانلود رومان های معروفی ایرانی و خارجی

مرتضی ممیزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: اداره کل تعزیرات حکومتی از ابتدای امسال پرونده‌های متعددی را بررسی کرده است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با بیان اینکه امسال یک هزار و ۵۳۳ پرونده تخلفاتی پس از قطعیت احکام صادره به واحد اجرای احکام این اداره کل ارجاع شده است، اضافه کرد: برای این پرونده‌‎ها پس از سیر مراحل قانونی حکم مقتضی صادر شده است.
وی تصریح کرد: در همین راستا بیش از ۳۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال از جرائم نقدی تعیین شده در چهارماهه نخست امسال وصول شده که نسبت به سال قبل ۸۳ درصد رشد داشته است.
ممیزی بیشترین پرونده رسیده به تعزیرات حکومتی را تخلفات مربوط به گرانفروشی عنوان کرد و گفت: در این بخش ۴۹۲ پرونده به تعزیرات واصل شده است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با بیان اینکه عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور و نداشتن پروانه کسب واحدهای صنفی نیز  از دیگر تخلفات رایج اصناف بوده است، بیان کرد: در همین راستا با هرگونه تخلف صنفی برابر قانون برخورد لازم صورت گرفته و آرامش را در بازار ایجاد خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه در بخش قاچاق نیز بیشترین پرونده رسیده به تعزیرات حکومتی در بخش سیگار قاچاق بوده است، گفت: در چهار ماهه نخست امسال ۳۱ محموله سیگار قاچاق در محورهای مواصلاتی استان زنجان توقیف شده که این رقم نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل ۱۳۱ درصد رشد دارد.

ممیزی با اشاره به اینکه سوخت قاچاق نیز از دیگر مواردی بوده که تعداد پرونده‌های آن نسبت به سال قبل رشد داشته است، تصریح کرد: اخیرا محموله ۱۹ هزار لیتری سوخت قاچاق در زنجان کشف و ضبط شد که طبق حکم صادره به پرداخت ۲ میلیارد و ۵۴۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان از قاطعیت این اداره کل در برخورد با قاچاقچیان و متخلفان خبر داد و گفت: با توجه به اینکه قاچاق ضربه مهلکی به اقتصاد وارد می‌کند از همین رو در برخورد با تخلفات این بخش با کسی تعارف نداریم.

انتهای پیام/۷۳۰۰۵/ق۳۰

رومان کوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *