Menu
عکس های پروفایل

استام در واکنش به صحبت‌های مویس: به او هم فرصت داده شد؛ نباید در مورد مربیان بعد از خود این طور حرف بزنید – دانلود رومان ایرانی

رومان جدید ایرانی

طرفداری– یاپ استام، مدافع سابق منچستریونایتد، پاسخ ادعای دیوید مویس مبنی بر این که منچستریونایتد از زمان جدایی او در سال ۲۰۱۴ پیشرفت چندانی نداشته است را داد.

به نقل از FFT، استام که طی سال‌های ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۱ در منچستریونایتد حضور داشت، اعتقاد دارد مربی اسکاتلندی فرصت کافی برای اثبات خود در یونایتد را داشته است و حق ندارد عملکرد جانشینانش را زیر سوال ببرد. 

وقتی از باشگاهی جدا شده باشید و آن‌ها به موفقیت دلخواه دست نیافته باشند، حرف زدن در مورد آن آسان است و می‌توانید بگویید باشگاه به چیزی دست نیافته است و هنوز در همان سطح قرار دارد. سبک بازی تیم به خود سرمربی بر می‌گردد. وقتی به تیمی مثل منچستریونایتد ملحق شوید، فرصت این را دارید تا همه چیز را درون باشگاه دگرگون کنید. با انتخاب‌های خود، نگاه به آکادمی و کادر بازیکنان، تیم را به مسیر مشخصی هدایت خواهید کرد. می‌توانید تغییر ایجاد کنید. ولی وقتی موفق نشوید، می‌توانید بگویید می‌توانستم همه چیز را عوض کنم ولی موفقیتی به همراه نیاوردم و خوب کار نکردم. نباید این طور باشد که بگویید سرمربیان پس از شما با کار خود هیچ پیشرفتی حاصل نکرده‌اند. چه مورینیو و چه حالا اوله، هر کدام فرصت داشتند تا تیمی بنا کنند. هر مربی (در این باشگاه) فرصت این را دارد تا پول زیادی هزینه کند و بازیکن به خدمت بگیرد. 

رومان خارجی معروف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *