Menu
عکس های پروفایل

اسپالتی: هنوز نمی توانیم تا پایان بازی انگیزه خود را حفظ کنیم؛ مشکل ما روحی است، نه جسمی – dl-roman

دانلود رومان های معروفی ایرانی و خارجی

طرفداری – اینتر در این هفته رقابت های سری آ ایتالیا، در خانه کیه وو، با نتیجه ۱-۱ متوقف شد. آنها گل تساوی را در دقیقه ۹۰ دریافت کردند. لوچانو اسپالتی پس از بازی در کنفرانس خبری گفت:

دیدار مقابل کیه وو مانند سایر بازی های اخیر ما بود. آنها می دانند چگونه از سبک بسیار مستقیم با ارسال توپ بلند استفاده کنند و ما اجازه دادیم از این موضوع غافلگیر شویم. به طور واضح، ما باید در چنین شرایطی بهتر عمل کنیم زیرا شانس های زیادی داشتیم تا بازی را قبل از سوت پایان، تمام کنیم. درست در پایان، این شکاف بین خط دفاعی خودش را نشان داد و پلیسیر بهترین بهره را از آن برد. 

باز هم به نظر می رسید اینتر بازی را تمام شده می بیند و بی انگیزه به کار ادامه داد:

هنوز نمی توانیم به اندازه کافی انگیزه خود را تا پایان حفظ کنیم اما تیم ما کیفیت دارد و وقتی شما در بازی برتر هستید، باید از آن برای نتیجه گیری استفاده کنید. اینکه ما هر چه به پایان نزدیک می شویم، کُندتر می شویم، مشکل بدنی نیست بلکه کاملا مشکل روحی و روانی است. مشکلی که نمی دانیم چگونه شرایط متفاوت را ارزیابی کنیم. 

ناینگولان پس از مشکل عضلانی اش به ترکیب بازگشت اما پس از تعویض او، اینتر افت کرد:

ما در نیمه اول از نظر تاکتیکی، سازمان یافته بودیم. کیه وو در خط هافبک خوب کار می کرد. در چنین شرایطی باید در ضدحملات به آنها ضربه بزنیم یا آنکه گل دریافت کنیم که امشب این اتفاق افتاد.

رومان کوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *