Menu
عکس های پروفایل

اظهارات شدید رئیس سابق دانشگاه علوم‌و‌فنون خرمشهر در رابطه با دخالت بی مورد برخی از نمایندگان – رومان ارث پدری

رومان جدید ایرانی

به گزارش خبرگزاری فارس از خرمشهر، لطف‌الله خواجه‌پور شب گذشته در آئین تودیع و معارفه روئسای قدیم و جدید دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر، نسبت به دخالت‌های بی جا برخی از نمایندگان مردم در امور دانشگاه انتقادات شدید‌اللحنی کرد.

خواجه‌پور در این رابطه عنوان کرد: برخی از نمایندگان مجلس با دخالت‌های بی مورد و بی جا از حرکت رو به رشد دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر ممانعت کردند.

رئیس سابق دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر افزود: در طول مدت مدیریت دانشگاه به دلیل دخالت‌های بی‌جا برخی از نمایندگان و داشتن خواسته‌های غیر معقول درگیری لفظی داشتم.

وی همچنین از همکاری نکردن سازمان منطقه آزاد اروند با دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر انتقاد کرد و گفت: این سازمان برای همکاری‌های آموزشی و پژوهشی ۶۰ میلیارد ریال به دانشگاه اعتبار اختصاص داد اما تاکنون این مبلغ را پرداخت نکرد.

خواجه‌پور عنوان کرد: تفاهمنامه فی ما بین دانشگاه علوم و فنون دریایی بصره و خرمشهر منعقد شد و در اولین قدم همکاری مشترک پژوهشی بین دانشگاههای خرمشهر و بصره بود، اما طرف عراقی بدون هزینه تمایل به همکاری داشت و از طرفی دیگر تقبل تمام هزینه‌ها از سوی دانشگاه خرمشهر امکان‌پذیر نبود

وی افزود: یکی دیگر از موانع جذب دانشجویان عراقی در خرمشهر عدم حضور دانشگاه بصره در لیست دانشگاه‌های معتبر کشور عراق بود برای حل این مشکل مکاتبات متعددی با وزارت علوم انجام گرفت اما به نتیجه نرسیدیم.

وی در پایان اظهار کرد: عدم آرامش در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر خیلی از کارها را به عقب انداخته است و برقراری آرامش مجدد در این دانشگاه یکی از اهداف اصلی خدمت رسانی به دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر است که باید مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/۷۲۰۳۳

رومان خارجی معروف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *