Menu
عکس های پروفایل

اوزیل: از حضور در آرسنال خوشحالم و می‌خواهم همین جا بمانم؛ مشکلی با امری در کار نیست – اقتباس رومان

دانلود رومان های معروفی ایرانی و خارجی

طرفداریمسوت اوزیل بر رضایت خود از حضور در آرسنال و تمایل به ماندن در باشگاه پافشاری می‌کند.

اسکای گزارش می‌دهد: با وجود این که دو سال دیگر از قرارداد اوزیل با توپچی‌ها باقی مانده است، او دائما به تیم‌های دیگر لینک می‌شود. هافبک تیم ملی آلمان در مصاحبه با اسکای از خوشحال بودن خود در آرسنال گفت ولی این درک را هم داشت که تمایل به همکاری باید دو جانبه باشد. او در پاسخ به این که «آیا می‌خواهی در آرسنال بمانی؟» گفت:

قطعا. دو سال از قراردادم باقی مانده است. نمی‌دانم پس از آن چه اتفاقی خواهد افتاد ولی فعلا دو سال دیگر قرارداد دارم. آیا راضی هستم؟ بله، چرا که نه؟ الان ۳۰ ساله هستم و هنوز چند سال دیگر پیش رو دارم. البته که ماندن من به باشگاه هم بستگی دارد اما دو سال دیگر قرارداد دارم. نمی‌دانم پس از آن چه اتفاقی خواهد افتاد. 

با وجود این که بازی نکردن به صورت مستمر برای اوزیل مأیوس کننده بوده است، او مشکلی با فلسفه کاری اونای امری ندارد.

نه (مشکلی با امری ندارم). قطعا نه. شایعات همیشه وجود دارند. تمامی افراد حاضر در باشگاه می‌دانستند که ما رابطه مثبتی داشتیم. بازی نکردن ناراحت کننده است. می‌خواهم در مسابقه به میدان بروم. بازی‌هایی را به دلیل مصدومیت از دست دادم ولی فوتبال همین است. به عنوان یک فوتبالیست، دوست دارید همیشه در ترکیب اصلی قرار داشته باشید. تصمیم گیری با سرمربی است؛ یعنی امکان دارد در ترکیب اصلی حضور نداشته باشید ولی باید به تلاش خود ادامه بدهید.  

رومان کوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *