Menu
عکس های پروفایل

بارسلونا ۲-۰ اسپانیول؛ یک قدم نزدیک تر به قهرمانی – دیل رومان

دانلود رومان های معروفی ایرانی و خارجی

طرفداری- دو تیم فوتبال بارسلونا و اسپانیول در چارچوب رقابت های لالیگای اسپانیا در دربی کاتالونیا به مصاف هم رفتند و در نهایت این بازی با حساب ۲ بر ۰ به سود بارسا به پایان رسید.

بارسلونا

تراشتگن – سمدو – پیکه – راکیتیچ – بوسکتس – کوتینیو – آرتور – سوارز – مسی – لنگلت -آلبا

اسپانیول

لوپز – پدروسا – گرانرو – هرموسو – ایگلسیاس – مارمول – ملندو – نالدو – روکا – روزالز – سانچز

گزارش بازی

در ده دقیقه اول بازی ابتدا اسپانیول حملاتی را ترتیب داد و سپس بارسلونا با لیونل مسی اولین موقعیت جدی بازی را ایجاد کرد. بارسلونا کم کم بر بازی کاملا مسلط شد و فرصت های خوب دیگری نیز ایجاد کرد که شوت راکیتیچ در دقیقه۲۱ یکی از آن ها بود. دو دقیقه بعد همکاری سوارز و آلبا می رفت به گل اول بدل شود که توپ به اوت رفت. دقیقه ۳۱ شوت دیدنی مسی از روی یک ضربه ازاد می رفت تا گل اول را برای بارسا به ثبت برساند که فرصت از دست رفت. بارسا در دقایق پایانی نیمه اول می رفت که صاحب یک ضربه پنالتی شود اما داور با سیستم VAR پنالتی برای بارسا نگرفت.

بر طبق انتظار بارسا نیمه دوم را هم برتر آغاز کرد و قصد گشودن دروازه حریف را داشت. جدی ترین موقعیت بازی در نیمه دوم نصیب مالکوم برزیلی شد اما دیگو لوپز سد راه او شد و بارسا به گل نرسید. با رسیدن به اواسط نیمه دوم دیگر تقریبا این بارسلونا بود که صاحب توپ و زمین بود و اسپانیول گاه به زور صاحب توپ می شد. در نهایت اما حملات بارسا جواب داد و بازیکنان اسپانیول به اشتباه دروازه خود را گشودند. در دقایق پایانی نیز بارسا به گل رسید

شرح گل ها

دقیقه ۷۲ – مسی؛ روی ضربه آزاد دیدنی مسی که داشت وارد دروازه می شد، اثر سانچز سبب تغییر مسیر توپ شد و توپ وارد دروازه شد. با وجود اینکه برخی منابع گل را به نام سانچز ثبت کردند، اما منابع معتبر نام مسی را به عنوان گل زن آوردند.

دقیقه ۸۸ – مسی؛ روی پاس خوب مالکوم، لیونل مسی موفق شد گل دوم تیمش را بزند.

خلاصه بازی

 

 

 

رومان کوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *