Menu
عکس های پروفایل

بالوتلی: اگر مسی وجود نداشت، رونالدو بهترین بازیکن جهان بود؛ مقایسه آنها مانند مقایسه پله و مارادونا است – dl-roman

دانلود رومان های معروفی ایرانی و خارجی

طرفداری – لیونل مسی شب گذشته در دیدار بارسلونا و لیورپول موفق شد با زدن دو گل، گل های خود را با پیراهن بلوگرانا به عدد ۶۰۰ برساند. هفته گذشته نیز رونالدو با زدن گل مقابل اینتر، تعداد گل های باشگاهی خود را به ۶۰۰ رساند. به گزارش کالچو مرکاتو، ماریو بالوتلی که شب گذشته گفته بود نباید مسی را با رونالدو مقایسه کرد، در این مورد توضیح داد:

اگر از آمار صحبت کنیم، آنها مانند هم هستند اما من که مقابل هر دوی آنها بازی کرده ام، می توانم بگویم فکر می کنم مسی غیر قابل تصور است. شما نمی توانید به سطح او برسید. از نظر کیفیت بازی، مسی از همه بهتر است. معتقدم اگر از یک مدافع بپرسید بازی مقابل مسی سخت تر است یا رونالدو، او هیچ شکی نخواهد داشت. مسی و رونالدو هر دو پدیده هستند، این درست است اما آنها شبیه به هم نیستند.

اگر مسی وجود نداشت، رونالدو بهترین بازیکن جهان بود. من احترام بسیار زیادی برای رونالدو قائلم. اینکه چطور تمرین می کند، چطور بازی می کند و چطور از بدنش مراقبت می کند. ما در مورد دو بازیکن برتر جهان صحبت می کنیم. رونالدو با اتلتیکو مادرید سه بار توپ را لمس کرد و سه گل به ثمر رساند. این نقطه قوت اوست. دیروز مسی مقابل لیورپول سرنوشت بازی را رقم زد. من آمار را برای خبرنگاران می گذارم اما بهتر است برای مقایسه مسی و رونالدو، بگوییم مارادونا یا پله؟ پله بیشتر از مارادونا گل زد اما وقتی بحث بر سر بازی با توپ باشد، مارادونا چیز دیگری بود.

رومان کوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *