Menu
عکس های پروفایل

بایرن مونیخ ۱-۰ لایپزیش؛ مهم نیست آخرین فصلم باشد، من فرانک ریبری هستم! – دانلود رمان انتخاب اشتباه

رومان جدید ایرانی

طرفداری– تیم های بایرن مونیخ و لایپزیش در چارچوب رقابت های بوندس لیگا برابر یکدیگر قرار گرفتند.

اطلاعات بازی

تورنومنت: بوندس لیگا ۲۰۱۸-۲۰۱۹
روز و تاریخ بازی: چهارشنبه | ۲۸ آذر ۱۳۹۷ 
مکان: ورزشگاه آلیانز آرنا
داور: مارکو فریتز

گلزنان و دقایق: ریبری (۸۳) برای بایرن مونیخ

تیاگو آلکانتارا-تیمو ورنر-داوید آلابا

ترکیب دو تیم

بایرن مونیخ-لایپزیش

برای مشاهده اطلاعات بیشتر، به صفحه اختصاصی این بازی در بخش نتایج زنده طرفداری مراجعه کنید.

متس هوملس

شرح بازی

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند. هیچ کدام از آنها به آب و آتش نمی زدند و سعی می کردند کم کم در روال طبیعی بازی قرار بگیرند. لایپزیش چندبار سعی کرد از کناره ها به دفاع بایرن نفوذ کند ولی تلاش های آنها ناموفق بود. بایرن کم کم توپ و میدان را در اختیار گرفت. اولین موقعیت جدی بازی در دقیقه ۲۴ ایجاد شد. جایی که گرنابری با یک پاس عمقی دیدنی، لواندوفسکی را در موقعیت تک به تک قرار داد. ضربه مهاجم لهستانی بعد از برخورد با دست دروازه بان حریف به تیر عمودی برخورد کرد و راهی به دروازه پیدا نکرد. ۴دقیقه بعد، گرنابری به خاطر مصدومیت نتوانست بازی را ادامه دهد. ریبری جایگزین او شد. مهم ترین موقعیت گل لایپزیش در دقیقه ۳۳ رقم خورد. کرنر از سمت راست ارسال شد و ضربه سر اوپامکانو با تیر افقی دروازه نویر برخورد کرد. نیمه اول بازی با نتیجه ۰-۰ به پایان رسید.

سرژ گرنابری

در نیمه دوم و در دقیقه ۵۵، کومان با سرعت بالا از سمت راست به باکس پنالتی لایپزیش یورش برد. سانتر زمینی او در موقعیتی عالی از جلوی پای مولر گذشت و مهاجم آلمانی نتوانست به توپ ضربه بزند. در دقیقه ۶۳ نویر برای دفع توپی که به سمت دروازه می آمد به هوا برخاست. تنه پولسن باعث شد، هوملس با نویر برخورد کند. نویر و دیگر بازیکنان بایرن در این صحنه به شدت به داور اعتراض کردند. در دقیقه ۷۵، توپ بعد از یک رفت و برگشت در موقعیتی خوب روی دروازه لایپزیش آمد. کیمیش که از طرف بازیکنان حریف پوشش داده شده بود، ضربه سر را زد ولی دروازه بان میهمان توپ را از روی خط دروازه دفع کرد. بایرن که در نیمه دوم بهتر از لایپزیش کار می کرد بالاخره پاداش زحمتش را گرفت و گل اول را به ثمر رساند. در دقیقه ۸۴، کرنر از سمت راست ارسال شد و توپ با ضربه سر پولسن از کنار دروازه نویر به شکلی خطرناک عبور کرد. در دقیقه ۹۱ ایلزانکر با تکلی خشن، تیاگو آلکانتارا را سرنگون کرد. بازیکنان بایرن به سمت او حمله ور شدند. فضای بازی ملتهب شد و داور، بازیکن خطاکار لایپزیش را با کارت قرمز از زمین اخراج کرد. رناتو سانچز هم به خاطر هل دادن بازیکن حریف، کارت زرد دوم را دریافت کرد و از زمین اخراج شد. بازی با پیروزی ۱-۰ بایرن به پایان رسید.

شرح گل ها

ریبری – ۸۳ (بایرن مونیخ): کیمیش با یک پاس چیپ، رناتو سانچز را در باکس پنالتی حریف صاحب موقعیت کرد. این بازیکن بعد از کنترل توپ با سینه، برگشت و ضربه اش را زد. دروازه بان حریف توپ را برگشت داد و مدافع لایپزیش با دفع ناقص، توپ را به ریبری رساند. هافبک پرتجربه فرانسوی با یک سر توپ، دو بازیکن لایپزیش را از جریان بازی خارج کرد و با یک شوت حساب شده، گلی ارزشمند برای بایرن به ثمر رساند.

خلاصه بازی

 

 

رومان خارجی معروف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *