Menu
عکس های پروفایل

بنیتس: کامبک در فینال استانبول نسبت به بازگشت لیورپول مقابل بارسلونا در رده بالاتری قرار می‌گیرد – رمان دانشگاه دیوونه ها

رومان جدید ایرانی

طرفداری رافائل بنیتس اعتقاد دارد بازگشت لیورپول در فینال استانبول، در رده بالاتری نسبت به بازگشت آن‌ها مقابل بارسلونا قرار می‌گیرد.

به گزارش اسکای، شاگردان بنیتس در سال ۲۰۰۵ شکست ۳-۰ در پایان نیمه اول مقابل میلان را جبران کردند تا در نهایت در ضربات پنالتی قهرمان لیگ قهرمان شوند. تیم یورگن کلوپ به تازگی توانست شکست ۳-۰ در دیدار رفت را با پیروزی ۴-۰ در دیدار برگشت جبران کند تا با کنار زدن بارسلونا به دیدار پایانی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کند. زمانی که از بنیتس در مورد این سوال شد که کدام کامبک دلچسب‌تر است، پاسخ داد:

با ریاضیات آشنایی دارید. نظرسنجی شما در مورد بهترین کامبک اروپایی در سایت اسکای را دیدم. کدام بازی برنده شد؟ شما می‌دانید. از شما می‌پرسم؛ در نظرسنجی اسکای کدام بازی برنده شد؟ بله، می‌دانید. سه گل در یک نیمه را با بازی سه شنبه گذشته مقایسه کنید. هفته گذشته فردی از ترکیه به دیدن من آمد و آن‌ها هنوز در مورد آن بازی صحبت می‌کنند. آن بازی ۳۳ درصد آرا را به خود اختصاص داد. بار دیگر نتیجه نظرسنجی را ببینید. 

بنیتس می‌گوید بازگشت لیورپول برای او عجیب نبوده و بابت آن به کلوپ تبریک گفته است. 

لیورپول مرا غافلگیر نکرد، بلکه فقدان تلاش کافی از سوی بارسلونا برایم عجیب بود. مسی هم حضور داشت و تصور این بود اوضاع به گونه دیگری رقم خواهد خورد. زمانی که لیورپول برای زدن گل‌های بعدی تلاش کرد، آن‌ها واکنشی نشان ندادند. من در این رابطه به یورگن تبریک گفتم.

رومان خارجی معروف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *