Menu
عکس های پروفایل

حدادی فر: تلاش خواهم کرد تا نظر مربیان را جلب کنم؛ خیلی‌ها به من می‌گویند اشتباه کردی که از ذوب آهن نرفتی! – دانلود رمان سایه نفرت

رومان جدید ایرانی

طرفداری-قاسم حدادی‌فر، کاپیتان تیم ذوب آهن در مورد اینکه چرا نایب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر به این روز افتاده گفت:

لیگ را خوب شروع نکردیم و هرچه گذشت هم شرایط ما بدتر شد و اکنون هم در اینجای جدول هستیم. امیدوارم که در تعطیلات نیم فصل شرایط ذوب آهن درست و مشکلات تیم برطرف شود.

به گزارش فارس، وی در مورد اینکه تعطیلات ۵۰ روزه به سود ذوب آهن خواهد بود اظهار داشت:

تعطیلی ۵۰ روزه لیگ معقول نیست و به همه تیم‌ها ضربه می‌زند چه تیم‌های بالای و چه تیم‌های پایین جدول اما باید با این برنامه کنار آمد زیرا فدراسیون و سازمان لیگ آن را اعلام کرده‌اند و ما هم در این تعطیلات باید سخت کار کنیم تا شرایط تیم خوب شود.

کاپیتان ذوب آهن در مورد اینکه چرا در این فصل کمتر بازی می‌کند گفت:

در زمان امید نمازی از ۱۱ بازی حدود ۶ بازی را در ترکیب بودم و منصوریان هم صلاح دانست که مقابل پرسپولیس بازی نکنم.

حدادی‌فر در مورد اینکه ظاهرا قصد جدایی از ذوب آهن را داری و از شرایطت در تیم راضی نیستی گفت:

من دوست دارم برای تیم مثمر ثمر باشم و بتوانم به تیم کمک کنم اما اگر به من اعتقاد نداشته باشند و شرایط خوب نباشد شاید جدا شوم و به تیم دیگری بروم. البته تلاش خواهم کرد که نظر مربیان را جلب کنم تا بتوانم خودم را به ترکیب ثابت تیم برسانم.

وی در مورد اینکه در  فصول گذشته از پرسپولیس پیشنهاد داشت و آیا هنوز هم چنین پیشنهادهایی دارد اظهار داشت: 

من ۶-۷ پیشنهاد خوب داشتم اما در ذوب آهن ماندم نه برای اینکه به کسی دینی داشتم بلکه چون ذوب آهن را دوست داشتم ماندم و جدا نشدم خیلی ها به من می‌گویند اشتباه کردی که از این تیم نرفتی! الان هم شرایط سنی‌ام بالا رفته و پیشنهادهایم کمتر شده با این حال اول دوست دارم بمانم و به تیم کمک کنم اگر نشد به تیمی می‌روم که بتوانم مثمر ثمر باشم.گفتن این حرف‌ها به عنوان کاپیتان تیم  برایم سخت است.

حدادی فر در مورد بازی با نفت مسجدسلیمان در روز چهارشنبه گفت:

بازی سختی داریم آنها هم تیم خوبی هستند و خوب نتیجه گرفته‌اند اگر می‌خواهیم کاری کنیم باید در آخرین بازی نیم فصل پیروز شویم و از انتهای جدول خودمان را جدا کنیم. شرایط سختی داریم اما با همدلی و اتحاد می‌توانیم به موفقیت برسیم.

رومان خارجی معروف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *