Menu
عکس های پروفایل

حیدر بهاروند: تهدید سپاهان به کناره‌گیری از جام حذفی؟ آن‌ها نمی‎تواند برای سازمان لیگ تعیین تکلیف کنند – دانلود رومان ایرانی

رومان جدید ایرانی

طرفداری- حیدر بهاروند، رئیس سازمان لیگ برتر درباره تهدید سپاهان مبنی بر کناره‌گیزی از جام حذفی در صورت تقسیم ۵۰-۵۰ تماشاگران در دیدار

حیدر بهاروند در واکنش به صحبت‌های مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره این موضوع که بحث حضور ۵۰-۵۰ تماشاگران در بازی نیمه نهایی جام حذفی به تازگی اعلام شده است، گفت:

ما مٌصر به حضور ۵۰-۵۰ تماشاگران در ورزشگاه هستیم و باشگاه‌ سپاهان نمی‌تواند برای ما تعیین تکلیف کند. این یک قانون برای همه است.

به نقل از تسنیم، وی در ادامه افزود:

شما یک تیم را بیاورید که خواسته است یک نفر را به استادیوم ببرد و ما اجازه نداده باشیم. هیچ جایی ما اعلام نکردیم که قانون ۱۰ به ۹۰ در جام حذفی اجرا می‌شود. اشتباه ما این بوده است که در سایت سازمان لیگ اعلام عمومی نکرده‌ایم.

رئیس سازمان لیگ برتر گفت:

ما آیین‌نامه را برای باشگاه‌ها ارسال کردیم و اگر کسی در باشگاه سپاهان ندیده‌ است شاید به دلیل این باشد که چندین مدیرعامل در این باشگاه عوض شده است!

بهاروند درباره اینکه از سوی سپاهانی‌ها اعلام شده است که شاید با این شرایط از نیمه نهایی جام حذفی کناره‌گیری کنند، عنوان کرد:

این موضوع را باید کتبی اعلام کنند و در هیئت رئیسه ما تصمیم‌گیری می‌کنیم.

رومان خارجی معروف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *