Menu
عکس های پروفایل

دنی رز: می‌توانیم یکی از بهترین فصول تاریخ تاتنهام را رقم بزنیم – دیل رومان

دانلود رومان های معروفی ایرانی و خارجی

طرفداری– دنی رز هم تیمی‌هایش را تشویق کرده است تا یکی از بهترین فصول تاریخ تاتنهام را رقم بزنند.

به نقل از FFT، برد ۱-۰ تاتنهام مقابل برایتون، آن‌ها را گامی دیگر به قطعی کردن به پایان بردن فصل در جمع چهار تیم برتر لیگ نزدیک‌تر کرد. آن‌ها همچنین هفته آینده باید در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا رو به روی آژاکس قرار بگیرند. اسپرز تا ماه فوریه در کورس قهرمانی لیگ برتر هم قرار داشت ولی در نهایت مصدومیت‌های مهم و مسئله ورزشگاه خانگی این تیم، آن‌ها را از هدف‌شان دور کرد. با همه این اوصاف، رز به تاریخ سازی می‌اندیشد.

جدا از هفته‌ای که به برنلی و چلسی باختیم و با آرسنال مساوی کردیم، فکر می‌کنم در مجموع می‌توانیم به عملکرد این فصل خود افتخار کنیم. البته کار ما هنوز به پایان نرسیده است و می‌توانیم این فصل را به یکی از بهترین فصول تاریخ تاتنهام تبدیل کنیم. آخر هفته بازی خیلی مهمی (مقابل وست هم) خواهیم داشت و سپس حتی بازی‌ بزرگ‌تری برابر آژاکس در انتظارمان خواهد بود. 

زمانی که از رز سوال شد «آیا تاتنهام توانایی قهرمانی در اروپا را دارد» رویکردی محافظه کارانه به خود گرفت.

دو ماه قبل وقتی در رقابت با لیورپول و منچسترسیتی قرار داشتیم، به این تله افتادم. فکر می‌کردم در کورس حضور داریم ولی نمی‌خواهم دوباره به این تله بیافتم. ترجیح می‌دهم نظرم را در رختکن تیم نگه دارم. می‌دانیم چه ظرفیتی داریم. سرمربی مقابل هر تیمی از ما انتظار برنده شدن دارد. باید به خودمان باور داشته باشیم و ببینیم این خودباوری ما را به کجا خواهد رساند.  

رومان کوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *