Menu
عکس های پروفایل

ده توماس: کریم بنزما بهترین مهاجم جهان است؛ هر بازیکنی رویای موفقیت با رئال مادرید را دارد حالا فکر کنید من از هشت سالگی در این تیم بودم – رومان ارث پدری

رومان جدید ایرانی

طرفداریرائول ده توماس در جدیدترین مصاحبه اش در خصوص مسائل مختلف از جمله کریم بنزما صحبت کرد.

به نقل از آ.اس، ده توماس در این فصل لالیگا با رایو وایکانو موفق شد ۱۴ گل به ثمر برساند و عملکرد قابل قبولی داشت. او پس از هفته پایانی لالیگا قرارداد قرضی اش با رایو وایکانو به اتمام می رسد و دوباره به رئال مادرید بر می گردد. کهکشانی ها قصد دارند قرارداد او را تا سال ۲۰۲۳ تمدید کنند. 

ده توماس در جدیدترین مصاحبه اش در مورد مسائل مختلف صحبت کرد و گفت:

بدترین نتیجه ممکن با رایو وایکانو و سقوط به دسته دوم: ناراحت هستیم. ابتدای فصل گفتم که می توانیم در بین ۱۰ تیم برتر جدول باشیم اما بعضی اوقات شرایط به شما این اجازه را نمی دهد. من شخصیت برنده ای دارم و از این اتفاق ناراحت هستم؛ زیرا برای بار دوم است که سقوط با یک تیم سقوط را تجربه می کنم. یک بار با رئال مادرید کاستیا این حس را تجربه کردم. ما باید قبول کنیم و از همه افرادی که ما را در این فصل یاری کردند، تشکر کنیم. 

اوضاع در رختکن چگونه است؟: ما مسئول این نتیجه هستیم و از همه هواداران معذرت خواهی می کنیم. هر چه داشتیم را عملی کردیم اما نتیجه خوبی نگرفتیم. در بعضی از بازی ها سزاوار بیشتر از این ها بودیم حتی از بعضی از تیم های بالای جدول بهتر عمل کردیم. 

کدام یک از گل هایت را در این فصل دوست داشتی؟: گلی که مقابل بارسلونا زدم. خیلی خاص بود. مسابقه ای بود که دوست داشتم گل بزنم. کدام بازی را دوست داشتم؟ بازی مقابل اتلتیکو. در این بازی گل نزدم اما خودم را به خوبی پیدا کردم.

۱۴ گل در یک فصل برای رایو وایکانو: من باید خوشحال باشم. اگر با تیم به بالایدوس سفر کنم، تلاش می کنم تا پانزدهمین گل را نیز به ثمر برسانم. 

باید با رایو وایکانو در پایان فصل خداحافظی کنی: نمی توانم چیزی بگویم. در پایان فصل باید به باشگاهم مثل فصل قبل برگردم. من بازیکن رئال مادرید هستم. باید از رایو وایکانو به خاطر دو سالی که در اینجا بودم تشکر کنم. در این جا حس می کردم در خانه هستم و امیدوارم در آینده هم بتوانم به اینجا برگردم. برگشت زیدان به رئال مادرید؟ ما همدیگر را خوب می شناسیم. در اردو پیش فصل آینده ام مشخص می شود.

سال هایی که دور از رئال مادرید بودی: بعضی اوقات شما چیزهای جدید یاد می گیرید و به بلوغ و پیشرفت دست پیدا می کنید. در این سه سال که در رئال ماردید نبودم، بسیار تغییر کرده ام و درس های زیادی گرفتم.

رائول ده توماس

آِیا می خواهی با رئال مادرید موفق شوی؟: معلوم است. من همیشه این را گفته ام و امیدوارم روزی به این رویا دست پیدا کنم. هر بازیکنی این رویا را دارد حالا فکر کنید من از هشت سالگی در رئال مادرید بودم. 

با توجه به هدف رئال مادرید برای جذب یوویچ، فصل سختی خواهد بود برای جوانان تیم؟: ممکن است اینطور باشد. وقتی رئال مادرید به اهداف بزرگش نرسد، هواداران عصبانی می شوند. کسانی که در این باشگاه کار می کنند بسیار باهوش هستند. وقتی بهترین باشگاه جهان باشی یعنی بهترین ها را در تیمت داری؛ بنابراین آن ها نمی خواهند دوباره این اتفاق رخ دهد. 

پیش بینی کرده بودی که زیدان برمی گردد: بله. وقتی اوضاع خوب پیش نمی رود، به کسانی نیاز دارید که با آن ها خوب عمل کردید. زیدان همان تغییری بود که رئال مادرید نیاز داشت. رئال مادرید در این فصل شانس نداشت و بازی های بدی داشت اما فصل آینده دوباره تلاش خواهند کرد تا عناوین را فتح کنند. 

بهترین مهاجم جهان: بنزما. همه از مهاجم و شماره ۹ تیم انتظار گلزنی دارند. اگر گل را از مهاجمین دیگر بگیرید آن ها هیچ چیزی ندارند اما بنزما مهاجم کاملی است. 

سرگرمی یا گزینه ای برای آینده: من به رانندگی و مسابقات رالی علاقه دارم. دو تا ماشین در خانه دارم که در اوقات بیکاری با آن ها رانندگی می کنم. وقتی بازنشست شدم، می بینید. 

انتقادها در شبکه های اجتماعی: وقتی خودت را در معرض عموم قرار می دهی باید انتظار انتقادها را داشته باشی. وقتی در استادیوم به شما توهین می کنند، نمی توانید به آن ها بگویید که ورزشگاه را ترک کنند. من شبکه های اجتماعی دارم زیرا اگر امروزه اگر آن ها را نداشته باشی انگار زنده نیستی (می خندد). من حرفه ای هستم و خودم را توصیف می کنم. 

 

رومان خارجی معروف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *