Menu
عکس های پروفایل

دی فرانچسکو: بازی مقابل ساسولو، بهترین نمایش فصل رم بود؛ واقعا فقدان پروتی را در دیدارهای اخیر حس کردیم – رمان دانشگاه دیوونه ها

رومان جدید ایرانی

طرفداری- آ اس رم در خانه با نتیجه ۳-۱ ساسولو را شکست داد تا دوباره به کورس کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا برگردد. حالا جالوروسی در آخرین بازی سال ۲۰۱۸ به دنبال پیروزی در زمین پارما است.

پس از این دیدار، دی فرانچسکو در مصاحبه ای با اسکای اسپورت ایتالیا گفت:

از نظر فنی یکی از بهترین بازی های فصل ما بود و با توجه به تعداد موقعیت گلی که ساختیم، شاید بهترین نمایش فصل ما بود. در مسیر صحیح هستیم و امشب فاکتورهای جالب توجه زیادی در تیم دیدم. وقتی برای مدتی طولانی بازیکنان کلیدی زیادی را ندارید، کار کردن آسان نیست، مخصوصا اینکه به دنبال ثبات هستم، ولی حالا همه با یکدیگر همکاری می کنند و با هم گروهی متحد تشکیل می دهند.

خطر اخراج برطرف شده است؟ هرگز نشده که کمبود حمایت از طرف باشگاه را حس کنم. طبیعی است که وقتی رم نتیجه نمی گیرد، مربی در کانون توجهات قرار بگیرد. همان طور که قبلا گفتم، همیشه حس می کنم که زیر ذره بین هستم.

بازی آینده با پارما؟ دیدار بسیار دشواری است چون آنها شاید مالکیت توپ زیادی نداشته باشند اما در حملات خود بسیار زهردار هستند. کاملا متفاوت از سبک ساسولو کار می کنند. ساسولو در دفاع کاملا باز کار کرد درحالیکه پارما اینگونه نیست. نمی توان با قاطعیت گفت که می توانیم سال را با یک پیروزی دیگر به پایان برسانیم. دیدار دشواری در زمین پارما در انتظار ماست.

حالا بازیکنان مهمی در اختیارم هستند. فقط به پروتی نگاه کنید که چقدر حضورش در زمین موثر بود و فقدانش را حس می کردیم. پروتی از معدود بازیکنانی است که می تواند بازیکن مقابلش را در هر شرایطی از پیش رو بردارد و چنین چیزی در فوتبال ضروری است. تیم های بزرگ به چنین بازیکنانی مقابل رقبایی که در دفاع عقب می نشینند، نیاز دارند. واقعا فقدان پروتی را حس کردیم و حالا خوشحال هستیم که به بهترین فرمش نزدیک شده است. خوشبختانه برای بازی آینده و دیدارهای سال بعد، گزینه های بیشتری برای اعمال تغییرات در تیم خواهیم داشت.

عملکرد خوب پاتریک شیک؟ او می داند که باید بهتر شود؛ می دانست که امشب باید بازی خودش را انجام بدهد. شیک مدت ها برای گلزنی مجدد صبر کرد و دقیقا همان کاری را انجام داد که از او انتظار داشتم.

رومان خارجی معروف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *