Menu
عکس های پروفایل

دی فرانچسکو: تصمیم گرفتم به جای فرار کردن از تیم، با مشکلات روبرو شوم و آنها را حل کنم؛ بازی با جنوا باید رم را دوباره زنده کند – دانلود رومان

دانلود رومان های معروفی ایرانی و خارجی

طرفداری- در هفته شانزدهم سری آ ایتالیا، آ اس رم میزبان جنوا است. به نظر می رسد این آخرین فرصت دی فرانچسکو روی نیمکت رم خواهد بود و هر نتیجه ای به جز پیروزی در این بازی می تواند به معنی اخراج این مربی باشد.

به نقل از Football-Italia، دی فرانچسکو در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار گفت:

ده روسی در تمرینات اخیر به طور کامل حاضر نشده اما نامش در لیست قرار می گیرد. می خواهم او در کنار تیم باشد و او نیز می خواهد در این بازی در کنار من کار را دنبال کند. جنوا در بازی هفته گذشته مقابل اسپال عملکرد خوبی داشت و دو مهاجم این تیم یعنی کوامه و پیاتک بسیار خطرناک هستند. 

تغییر سیستم و استفاده از آرایش ۳-۴-۳؟ باید با واقعیت روبرو شویم. لازم بود که دقیقا دلایل اشتباهات را بررسی کنیم. از هر سیستمی می توان استفاده کرد اما اول باید روحیه و انگیزه فردی و تیمی را برگرداند. در بازی با ویکتوریا پلژن، بازیکنانی را دیدم که مصاف های نفر به نفر زیادی را واگذار کردند. ممکن است در بازی با جنوا از سیستمی با ۴ یا ۳ دفاع استفاده کنیم.

بازی با جنوا باید آ اس رم را دوباره زنده کند چون اخیرا همه از جمله من تحت فشار زیادی قرار گرفته ایم. شیک؟ شما عادت دارید همیشه از من در مورد او بپرسید. قبلا می گفتید چرا به شیک خیلی بازی نمی رسد و حالا می گویید چرا اینقدر بازی می کند. فقط می توانم بگویم جایگاه هیچ بازیکنی در زمین تضمین شده نیست.

متقاعد شده ام که بازیکنان در طرف من هستند و پشتم را خالی نکرده اند. حالا وقت آن رسیده که هرچه داریم رو کنیم و با تمام وجود به میدان برویم. بیش از اینکه نیاز باشد آنها تلاش کنند لازم است من این کار را انجام بدهم و به تیم ویژگی هایی متفاوت ببخشم. تصمیم گرفتم به جای فرار کردن و رفتن، با مشکلات روبرو شوم و آنها را حل کنم. هواداران ممکن است از نتایج ناراضی باشند اما متوجه شده ام که از من حمایت می کنند. حمایت آنها را حس می کنم. می دانم که به خاطر آنچه تاکنون به عنوان مربی و بازیکن در این تیم انجام داده ام، جایگاه ویژه ای در قلب آنها دارم. اما حالا وقت پاسخ دادن به این محبت هاست. قبل از اینکه سرمربی رم و تیم آنها باشم، من برای هواداران، اوزه بیو دی فرانچسکو بوده ام.

فرصتی برای پرداختن به ناامیدی ها و نکات منفی نداریم. فقط باید به جنبه های مثبت فکر کنیم تا از این مقطع سخت خارج شویم. در زندگی ممکن است افرادی در اولین سختی، پشت شما را خالی کنند اما برخی دیگر تا آخر عمر از شما حمایت می کنند. معتقدم که با آنالیز بازی ها به راه حل مناسبی می رسیم و همه در برابر این شرایط باید با حس مسئولیت پذیری بیشتری کار کنند.

رومان کوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *