Menu
عکس های پروفایل

رضایی: سید بازیکن ما است و توخته جایگزینش نمی‌شود/دستیاران کارخانه مشخص نیستند – اقتباس رومان

دانلود رومان های معروفی ایرانی و خارجی

پیمان رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد شرایط تیم ملی والیبال شهرداری ارومیه به منظور حضور در رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور اظهار داشت: خوشبختانه شرایط کلی تیم و باشگاه خوب است و طبق برنامه از ۵ شهریور ماه تمرینات را آغاز خواهیم کرد.

وی درخصوص اینکه آیا باشگاه شهرداری ارومیه بدهی‌های خود را با فدراسیون تسویه کرده است یا خیر، تصریح کرد: در حال انجام امور مربوط به تسویه حساب‌ها هستیم. خوشبختانه تعامل خوبی با فدراسیون داریم. ضمن اینکه اصل بدهی ما برای سال‌های گذشته است که به زودی پرداخت خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه درمورد احتمال جدایی سید محمد موسوی از این تیم، گفت: این موضوع چندان جدی نیست، چراکه هنوز هیچ درخواست کتبی از سوی موسوی یا حتی باشگاهی که خواهان وی است به دست ما نرسیده؛ بنابراین موسوی هنوز بازیکن ما است. اگر تا زمان شروع لیگ درخواست باشگاه لهستانی یا محمد موسوی به دست ما برسد قطعاً آن را در کمیته فنی بررسی خواهیم کرد.

رضایی درمورد اینکه گفته می‌شود قرار است توخته جایگزین موسوی در ترکیب تیم شهرداری ارومیه شود، عنوان کرد: یک سری بحث‌ها و مشکلات خانوادگی برای توخته وجود دارد که خودش خواسته امسال را در شهرش بازی کند. به عنوان یک بازیکن بومی ما قطعاً در خدمت توخته خواهیم بود، اما اینکه بگوییم او جایگزین موسوی شده اصلاً درست نیست. ضمن اینکه در حال حاضر این بازیکن همراه با تیم ملی نوجوانان در تونس به سر می‌برد و هیچ مذاکره جدی با وی صورت نگرفته است.

وی درخصوص جذب علی شفیعی، اظهار داشت: ظاهراً شفیعی قراردادش را با باشگاه فرانسوی لغو کرده و در تلاش است تا بتواند شرایط را برای حضور در تیم ما فراهم کند. من چندان در جریان ریز جزئیاتِ اقداماتی که شفیعی انجام داده نیستم، اما می‌دانم که پیگیر کارهایش است.

مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه گفت: ترکیب اصلی و شاکله تیم ما مشخص شده است. اگر بازیکنی هم بخواهیم جذب کنیم به عنوان بازیکن کمکی و ذخیره خواهد بود. خوشبختانه تا به اینجا شرایط کلی ما خوب بوده و امیدوارم این روند ادامه پیدا کند.

رضایی درخصوص انتخاب دستیاران مصطفی کارخانه، خاطرنشان کرد: کارخانه هفته گذشته مورد عمل جراحی قرار گرفت و قرار است هفته آینده به ارومیه بیاید. در مدتی که او در ارومیه حضور دارد درمورد انتخاب دستیارانش هم مشورت خواهیم کرد تا در نهایت بهترین انتخاب راداشته باشیم.

وی درمورد هدفگذاری شهرداری ارومیه برای مسابقات پیش‌رو، گفت: هدفگذاری ما این است که تیمی در شان ارومیه داشته باشیم. واقعاً از حالا نمی‌توان شرایط مسابقات را پیش‌بینی کرد، اما ما به دنبال این هستیم که با تیمی قدرتمند و ارائه بازی‌های جذاب رضایت هواداران را جلب کنیم.

انتهای پیام/

رومان کوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *