Menu
عکس های پروفایل

ساری: تبعیض قائل شدن در هر زمینه ای را محکوم می کنم؛ پیوستن کیهیل به آرسنال؟ باید نظر خود او و باشگاه را جویا شد – رومان ارث پدری

رومان جدید ایرانی

طرفداری- در چارچوب آخرین دیدار از بازی های مرحله گروهی لیگ اروپا در گروه L، تیم های مول ویدی و چلسی از ساعت ۲۱:۲۵ امروز (پنج شنبه) به مصاف هم خواهند رفت. صعود چلسی به عنوان تیم صدرنشین گروه قطعی شده و این بازی بیشتر برای جوانان این تیم حائز اهمیت است. در کنفرانس خبری قبل از بازی، مائوریتزیو ساری در خصوص مسائل مختلفی مانند توهین های نژادپرستانه به رحیم استرلینگ، بازی دادن به هودسون اودوی، احتمال انتقال گری کیهیل به آرسنال و … صحبت کرده که در ادامه آن ها را مرور خواهیم کرد.

به گزارش Football London، ساری در خصوص توهین های نژادپرستانه علیه رحیم استرلینگ در جریان بازی منچسترسیتی مقابل چلسی اظهار داشت:

باید بگویم که هرگونه تبعیض قائل شدنی را محکوم می کنم و به همین نیز بسنده می کنم زیرا در خصوص رفتار آن هواداران، تحقیقاتی در جریان است.

– هازارد گفته بود هوادارانی که توهین های نژادپرستانه می کنند باید از حضور در ورزشگاه ها محروم شوند. آیا با او موافقید؟

از این صحبت های هازارد رضایت دارم. به گمانم باشگاه ۴ هوادار را محروم کرده بنابراین نظر من، باشگاه و ادن هازارد در این خصوص یکسان است.

– اکنون روی رفتار هواداران چلسی زوم شده است. آیا آن دسته از طرفداران تیم که به بوداپست سفر می کنند باید خیلی مراقب رفتارشان باشند؟

دوست دارم در خصوص مسابقه صحبت کنم. می توانم تمامی این سوالات را مانند اولین سوالی که مطرح کردید جواب بدهم. رفتار آن چند هوادار، زننده بود و شما نیز عقیده باشگاه و من را در این خصوص می دانید اما اکنون باید راه مان را ادامه دهیم و آن اتفاق را پشت سر بگذاریم. بگذارید در خصوص بازی بگویم. آماده سازی تیم برای این بازی بسیار سخت بوده چرا که (به دلیل تشریفاتی بودن بازی) هدف مشخصی نداریم.

– آیا کالوم هودسون اودوی فرصت بازی بیشتری در تیم اصلی نصیبش خواهد شد؟

شاید او فردا به میدان برود اما در این لحظه چیزی نمی دانم. هودسون اودوی ۱۸ سال دارد و آمپادو نیز همینطور. شاید آمپادو نیز به دلیل مصدومیت کیهیل فردا بازی کند. در خصوص این که این بازیکنان در لیگ برتر بازی کنند مطمئن نیستم. بعید می دانم باشگاه های منچسترسیتی، منچستریونایتد و سایر باشگاه های بزرگ بازیکنانیی ۱۸ ساله در ترکیب شان داشته باشند که دقایق زیادی بازی کنند. چنین چیزی نشان می دهد بازی کردن در این سطح سخت است اما امیدوارم در آینده شانس بازی در تیم اصلی نصیب آمپادو و کالوم شود؛ همه چیز به عملکرد خود آن ها بستگی دارد.

– آیا اجازه می دهید گری کیهیل به آرسنال بپیوندد؟

برای گری احترام زیادی قائلم زیرا او تمامی جام ها را در چلسی فتح کرده است. در هر روز کارم باید برای انتخاب بازیکنان تصمیم گیری کنم اما نیمکت نشین کردن کیهیل، تصمیم آسانی نبوده است. احتمالا او بهترین مدافع تیم از لحاظ دفاع کردن درون محوطه جریمه باشد اما سبک بازی ما طوری است که مدافعان حدود ۱۰۰ تا ۱۱۰ بار در هر بازی توپ نصیب شان می شود بنابراین به مدافعانی تکنیکی نیاز دارم.

تصمیم گیری در این خصوص به من مربوط نمی شود و باید نظر خود او و باشگاه را دانست. وی آخرین سال از قرارداد کنونی اش با چلسی را سپری می کند و باید در خصوص تمدید آن یا امضای قراردادی جدید با باشگاهی دیگر، تصمیم بگیرد. همانطور که می دانید، باشگاه به بازیکنان بالای سی سال معمولا قرارداد یک ساله پیشنهاد می دهد و اگر کیهیل پیشنهادی سه ساله از سایر باشگاه ها دریافت کرده باشد، می تواند در آن خصوص تصمیم گیری کند و چیزی به نظر من بستگی ندارد.

– وضعیت تیم در آستانه تقابل با مول ویدی در لیگ اروپا:

بازی قبلی خیلی سخت بود چرا که منچسترسیتی به خوبی دفاع می کرد و ما نیز به سختی توانستیم گلزنی کنیم. احتمالا فردا دیدار متفاوتی را شاهد باشیم زیرا حریف مان برای صعود به دور بعد مبارزه خواهد کرد. آن ها به کسب پیروزی نیاز دارند.

نمی دانم چه بازیکنانی را در ترکیب ابتدایی قرار خواهم داد. می توانم بگویم بازیکنانی که طی شش روز اخیر، سه بار بازی کرده اند، استراحت خواهد کرد؛ چنین چیزی در خصوص کپا، رودیگر، آزپیلیکوئتا، کانته و هازارد صدق می کند. کواچیچ، کیهیل و موزس نیز مصدوم اند.

رومان خارجی معروف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *