Menu
عکس های پروفایل

ساری: چلسیِ این فصل، استحقاق کسب یک جام را دارد؛ گری کیهیل در طول فصل بسیار حرفه‌ای رفتار کرد – دانلود رومان خارجی

رومان جدید ایرانی

طرفداری– پس از پیروزی ۳-۰ چلسی برابر واتفورد، مائوریتزیو ساری در نشست مطبوعاتی پس از بازی، پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد که می خوانید.

در نیمه اول به خاطر خستگی بد بازی کردیم. بازی بد ما، بیشتر به خاطر خستگی بود نه مشکل روانی. در نیمه دوم واتفورد از شدت جدیتش کم کرد و توانستیم گل اول را به ثمر برسانیم که در راه پیروزی کمک بزرگی بود. کانته دچار مصدومیت همسترینگ شده و احتمالا باید به او استراحت می دادم. با این حال اتخاذ این تصمیم در قبال بازیکنان مهم سخت است. به نظر نمی رسد او در دو بازی آتی، بتواند بازی کند.

همانقدر که بازی برای رسیدن به تاپ فور سخت است، به همان اندازه قهرمانی در لیگ اروپا هم سخت خواهد بود. به نظرم استحقاق کسب یک جام را در این فصل داریم. می خواهیم در لیگ قهرمانان اروپا بازی کنیم و از این جهت به لیگ اروپا اهمیت زیادی می دهیم.

کیهیل؟ او در طول فصل واقعا حرفه‌ای رفتار کرد.  او تنها هفت بازی انجام داد اما در تمرینات فردی مهم بود. امروز آخرین بازی او برای چلسی بود و به نظرم حضورش در زمین مهم بود. حضورش برای طرفداران هم معنای زیادی داشت. گری در اینجا جام های زیادی کسب کرده و باید با هواداران، باشگاه و ورزشگاه خداحافظی می کرد. 

رومان خارجی معروف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *