Menu
عکس های پروفایل

سعید واسعی، بازیکن پیکان: برابر پدیده محکوم به پیروزی هستیم و امیدواریم که سه امتیاز بازی را بگیریم – دانلود رمان سایه نفرت

رومان جدید ایرانی

طرفداری– سعید واسعی، با اشاره به شرایط پیکان بعد از برد برابر ماشین‌سازی اظهار داشت:

ما هفته‌های بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم و شکست در هشت بازی پیاپی واقعاً برای‌مان خوب نبود. برای خروج از این شرایط هفته‌ها تلاش کردیم و در بعضی از بازی‌ها نیز بدشانسی آوردیم، چون لایق گرفتن امتیازهای بیشتری بودیم. با این شرایط نیاز به یک برد داشتیم که خوشبختانه تیم خوبی مثل ماشین‌سازی را در تبریز شکست دادیم. این در حالی است که آنها از شروع نیم‌فصل دوم نتایج خوبی گرفته بودند.

به گزارش تسنیم، واسعی که در این بازی گل سه امتیازی تیمش را به ثمر رساند، در این خصوص تأکید کرد:

من در نیم‌فصل اول مصدوم شدم و چند ماه دور از میادین بودم. خیلی دوست داشتم به تیمم کمک کنم و خوشحالم که در بازی با ماشین‌سازی گل زدم تا برنده شویم. البته همه بازیکنان تلاش کردند تا در این بازی نتیجه‌ای بگیریم که واقعاً به آن نیاز داشتیم. حالا شرایط روحی و فنی تیم هم تغییر کرده است و امیدوارم در بازی‌های بعدی هم نتایج خوبی بگیریم.

وی با اشاره به بازی این هفته تیمش برابر پدیده شهر خودرو تصریح کرد:

پدیده یکی از بهترین تیم‌های لیگ امسال است و من باید مقابل تیم شهرم بازی کنم. بازی سختی داریم، چون آنها هم دنبال برد هستند و نمی‌خواهند از کورس قهرمانی عقب بمانند، با این حال ما در این بازی خانگی به چیزی جز برد فکر نمی‌کنیم. اگر این بازی را ببریم و تیم‌های بالاتر از ما هم نتیجه نگیرند حتی می‌توانیم به رده هشتم جدول صعود کنیم. ما محکوم به برد هستیم و امیدوارم سه امتیاز این بازی را بگیریم.

رومان خارجی معروف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *