Menu
عکس های پروفایل

سولسشر: نباید هیچ فرصتی به هری کین بدهیم؛ پوچتینو؟ تمرکز من معطوف به تیم است – دانلود رمان انتخاب اشتباه

رومان جدید ایرانی

طرفداری– اوله گونار سولسشر در نشست خبری خود قبل از بازی با تاتنهام حاضر شده و پاسخگوی پرسش‌های خبرنگاران شد.

به گزارش MEN، سولسشر در ابتدا خبر خوبی برای طرفداران منچستریونایتد داشت: آمادگی پل پوگبا برای شرکت در مسابقه روز یکشنبه. 

این اواخر خوب به نظر می‌رسید. آماده خواهد بود. مشکلاتی داشت اما چند جلسه تمرینی آخر را به خوبی پشت سر گذاشت. باید رو به راه باشد.

با این وجود مارکوس روخو همچنان در دوران غیبت به سر خواهد برد.

به خاطر مصدومیت خود برای مدتی راهی آرژانتین شده است. نمی‌دانم چقدر از میادین دور خواهد بود اما از نظر ذهنی برایش مهم بود که برود و دوباره شاداب و سرحال به اینجا برگردد. 

بازی با تاتنهام اولین مسابقه‌ای است که سولسشر با تیمی بالاتر از منچستریونایتد در جدول رده بندی مصاف می‌دهد. در پاسخ به این که آیا نیازی برای تغییر روش وجود دارد، سولسشر گفت:

همیشه باید بر اساس حریف کار کرد. قرار است با یکی از بهترین تیم‌های کشور بازی کنیم و البته که باید حواس‌مان به نقاط قوت آن‌ها باشد اما من به نحوی روی کار آمدم که نشان از نیاز ما برای حمله کردن به تیم‌ها داشت. این هم نقطه قوت ما است: جلو رفتن و حمله کردن. به اندازه بازی‌های قبلی شانس حمله کردن را نخواهیم داشت، پس وقتی صاحب توپ می‌شویم، باید آماده باشیم. ومبلی ورزشگاهی در حد و اندازه‌های بزرگ است و ما باید از این عامل استفاده کنیم.

سولسشر به خوبی می‌داند که باید هری کین را در بازی پیش رو محدود کنند.

بد نیست، هست؟! گلزن فوق العاده‌ای است؛ یکی از بهترین‌ها در جهان. من هم زوجی دارم که از کار کردن با آن راضی هستم. اما او هم بازیکنی بسیار بسیار حرفه‌ای است. مطمئن هستم کسانی که با او بازی و تمرین می‌کنند، می‌توانند بیشتر توضیح بدهند ولی او از بیرون یک تمام کننده فوق العاده به نظر می‌رسد. واقعا هیچ فرصتی را از دست نمی‌دهد و بنابراین باید کاری کنیم تا فرصتی مقابل ما به دست نیاورد. 

سرمربی نروژی یونایتد، فواید اردوی میان فصل دبی برای تیمش را این گونه تشریح کرد:

هر روز و هر مسابقه ما را به درک سبک بازی مد نظرمان نزدیک‌تر می‌کند. بدیهی است که پنج بازی گذشته خیلی بد پیش نرفته‌اند اما همیشه فضا برای بهتر شدن وجود دارد: رابطه بین بازیکنان، همبستگی، شناخت از هم. امیدوارم شاهد عملکرد مثبتی از سوی تیم باشیم.

وی در ارزیابی خود از عملکرد مائوریسیو پوچتینو در تاتنهام تصریح کرد:

خیلی خوب کار کرده است. او یکی از… این گمانه‌زنی‌ها دلیلی دارند و آن عملکرد خوب او است اما شغل من نمره دادن به مربیان مختلف نیست. تمرکز من روی خودم و تیم قرار دارد. 

در پایان، سولسشر در مورد این که «آیا ورودی جدیدی در پنجره نقل و انتقالات زمستانی در کار خواهد بود» اظهار داشت:

 من هم گاهی اخبار را مرور می‌کنم. گمانه زنی‌های پیرامون این باشگاه حیرت آور و باورنکردنی هستند. نام برخی از این بازیکنان را هرگز نشنیده‌ام. نمی‌توانم در این خصوص نظر بدهم ولی ما بازیکنانی داریم که با آن‌ها در تماس هستیم اما این هم ربطی به من ندارد.

رومان خارجی معروف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *