Menu
عکس های پروفایل

قانون چه می گوید: بازگشت داریوش ناممکن است! – dl-roman

دانلود رومان های معروفی ایرانی و خارجی

به گزارش”ورزش سه” و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، پیرو شکایت باشگاه ماشین سازی تبریز (گسترش فولاد تبریز) از استقلال تهران پیرامون پرونده انتقال داریوش شجاعیان، کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال با ارسال دعوتنامه رسمی از نمایندگان دو باشگاه درخواست کرد تا به منظور بررسی این پرونده و اعلام آخرین مواضع و دفاعیات دو طرف روز چهارشنبه یکم اسفندماه س در این کمیته حضور یابند. کمیته مربوطه پس از استماع دفاعیات و مواضع طرفین و بررسی مستندات در خصوص این پرونده اعلام نظر خواهد کرد.

 

باشگاه ماشین سازی تبریز با انتشار بیانیه ای رسمی پیش از بازی تراکتورسازی – استقلال خواستار بازگشت داریوش شجاعیان به تمرینات تیم ماشین سازی شده بود. هوشنگ نصیرزاده، مدیر عامل باشگاه ماشین سازی می گوید بر اساس توافق سه جانبه ای که با باشگاه استقلال تهران و داریوش شجاعیان امضا کردیم مقرر شد در صورت عدم پاس شدن چک ها داریوش شجاعیان به اردوی تیم ماشین سازی برگردد.

 

درخواست باشگاه ماشین سازی با حمله تند از سوی خطیر معاون باشگاه استقلال تهران همراه شد که هوشنگ نصیرزاده هم پاسخ صحبت های خطیر را دارد. چک آخر باشگاه استقلال از موسسه اعتباری و مالی کوثر که در اختیار باشگاه ماشین سازی است ۳۰۰ میلیون تومان بوده که بنا به گفته هوشنگ نصیرزاده ۱۰۰ میلیون تومان از این پول به حساب باشگاه ماشین سازی واریز شده است و در حال حاضر طلب باشگاه ماشین سازی از استقلال تهران ۲۰۰ میلیون تومان است.

 

چک آخری که باید پاس می شده به تاریخ اسفند سال ۹۶ است. باشگاه ماشین سازی مدعی شده است تیر ماه به کمیته تعیین وضعیت شکایت کرده است و این کمیته ۸ ماه درخواست آنها را بی پاسخ گذاشته است بنابراین با انتشار بیانیه ای و بر اساس توافق سه جانبه خواستار بازگشت داریوش شجاعیان به اردوی تیم قبلی اش شده است. این در حالی است که کمیته نقل و انتقالات کارت بازی داریوش شجاعیان را برای همراهی استقلال صادر کرده است. از آنجایی که پرونده نقل و انتقالات زمستانی بسته شده است داریوش شجاعیان در حال حاضر از نظر قانونی قادر به جدایی از استقلال و پیوستن به ماشین سازی نیست. هر چند او زیر توافق نامه ای را امضاء کرده است که براساس آن در صورت عدم چک شدن چک ها از سوی باشگاه استقلال باید به اردوی تیم ماشین سازی برگردد.

رومان کوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *