Menu
عکس های پروفایل

مدیر جدید دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در قزوین معرفی شد – دانلود رومان

دانلود رومان های معروفی ایرانی و خارجی

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، به نقل از روابط عمومی استانداری، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در جلسۀ معرفی مدیر جدید دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در استان که در استانداری قزوین برگزار شد اظهار کرد: استقرار دفتر وزارت امور خارجه در قزوین یک فرصت برای افزایش مبادلات خارجی و تسهیل در امور است.

وی بیان کرد: استان قزوین از مناطق صنعتی است که شرایط خوبی برای سرمایه‌گذاران خارجی دارد و وجود دفتر وزارت خارجه یک فرصت برای تسریع در امور سرمایه‌گذاران و متقاضیان کارهای اقتصادی و تجاری است.

زاهدی یادآور شد: در شرایطی که تحریم‌ها برای کشور ما مشکلاتی ایجاد کرده، دفاتر نمایندگی وزارت امور خارجه می‌توانند زمینۀ تعامل و همکاری با سفارت خانه‌ها را بیشتر کرده و به روان‌سازی امور کمک کنند.

وی گفت: با کمک دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه می‌توانیم با یک دیپلماسی اقتصادی در مسیر تقویت منافع کشور خود اقدام کنیم و رابطۀ بیشتری با کشورهای هدف داشته باشیم.

استاندار قزوین گفت: در هنگام حضور هیئت‌های تجاری و بازرگانی خارجی و همایش‌های بین‌المللی، می‌توان از ظرفیت دفتر به‌خوبی استفاده کرد.

در این دیدار ضمن تشکر از خدمات میریان مدیر سابق، علی اصغر باقر به‌عنوان مدیر جدید دفتر نمایندگی وزارت خارجه در استان قزوین معرفی شد.

علی اصغر باقر پیش از این مسئولیت‌های سرپرست دفتر نمایندگی در لار و بوشهر، کنسول فرانسه، بلژیک و ترکمنستان را بر عهده داشته است.

انتهای پیام/

رومان کوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *