Menu
عکس های پروفایل

معرفی شریل سندبرگ مدیر ارشد عملیات فیس‌بوک – دانلود رومان ایرانی

رومان جدید ایرانی

ماهنامه عصر تراکنش / ماه مه ۲۰۱۸ بود که فیس‌بوک خبر از تشکیل تیمی داد که قصد کنکاش و جست‌وجو در مورد فناوری پشت ارزهای رمزنگاری‌شده را داشتند. در ابتدا خبرهای منتشرشده، گزارشاتی از بلومبرگ و نیویورک تایمز؛ حاکی از آن بود که فیس‌بوک در حال راه‌اندازی سیستم پرداخت دیجیتالی برای اپلیکیشن واتس‌اپ است تا به این ترتیب امکان ارسال و دریافت پول بدون پرداخت هیچ کارمزدی برای کاربران فراهم شود.

همچنین گزارش‌ها حاکی از آن است که این ارز قرار است جزء استیبل‌کوین معرفی شود؛ به این معنا که ارزش این کوین وابسته به ارز سنتی این کشور است. در نتیجه کاربران دیگر لازم نیست نگران نوسانات متعدد کوین‌هایشان باشند.

در مقابل ارزهای غیروابسته‌ای مانند بیت‌کوین در بازار دچار نوسانات بسیاری می‌شوند و زمان احتمالی راه‌اندازی این ارز هم تقریبا نیمه اول سال ۲۰۱۹ پیش‌بینی شده است.

فیس‌بوک در حال حاضر بزرگ‌ترین شبکه اجتماعی دنیا با بیش از دو میلیارد کاربر فعال است که در سال ۲۰۰۴ توسط مارک زاکربرگ و جمعی دیگر از دوستانش راه‌اندازی شد. به‌جز زاکربرگ، از دیگر افراد کلیدی فیس‌بوک می‌‌توان به شریل سندبرگ، مدیر ارشد عملیات فیس‌بوک و نویسنده آمریکایی اشاره کرد که در سال ۲۰۱۲ برای عضویت در هیات‌مدیره فیس‌بوک انتخاب شد تا نخستین زن در این مقام باشد.

سندبرگ در همان سال در فهرست تایم ۱۰۰ که به معرفی یکصد فرد تاثیرگذار در سطح جهانی می‌پردازد، قرار گرفت و میزان ارزش اموال او در سال ۲۰۱۵ بیش از یک میلیارد دلار برآورد شد.

از سوابق کاری او می‌توان به مشاور مدیر در شرکت مکنزی و رئیس ستاد در وزارت خزانه‌داری آمریکا و نایب‌رئیس بخش عملیات و فروش برخط جهانی گوگل اشاره کرد و پس از سپری‌کردن تمام این دوران در سال ۲۰۰۸ به فیس‌بوک پیوست.

رومان خارجی معروف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *