Menu
عکس های پروفایل

مونتلا: صحبت در مورد اینکه کیه زا، داوران را فریب می‌دهد، کافی است؛ مرتنز شبیه سازی کرد و با وجود VAR، داور پنالتی گرفت – دیل رومان

دانلود رومان های معروفی ایرانی و خارجی

طرفداری- دیدار فیورنتینا-ناپولی در هفته اول سری آ با پیروزی ۴-۳ شاگردان آنچلوتی خاتمه یافت. مونتلا و تیمش به داوری این بازی به شدت معترض بودند. به نظر آنها، در صحنه گل دوم ناپولی، داور به اشتباه روی مرتنز پنالتی اعلام کرد. ضمن اینکه در دقایق پایانی فرانک ریبری در محوطه جریمه سرنگون شد اما از نظر داور و VAR این برخورد خطا نبود.

پس از بازی، وینچنزو مونتلا در مصاحبه ای با اسکای اسپورت ایتالیا گفت:

باید از بازیکنان، هواداران و رئیس کومیسو تشکر کنم که انرژی مضاعفی به تیم دادند. نتیجه ناراحت کننده است و برخی صحنه ها قابل بحث بود. چرا زندگی را به خودمان سخت می کنیم؟ برخی مسائل واقعا غیرقابل درک است. مرتنز در محوطه جریمه شبیه سازی کرد؛ چرا ۵ نفر نمی توانند در صحنه آهسته فیلم، این موضوع را تشخیص بدهند؟ دیگر کافی است؛ صحبت کردن در مورد اینکه فدریکو کیه زا دایو می زند و داوران را فریب می دهد، کافی است چون در این مورد بیش از حد بحث شده است.

به عملکرد و اشتیاق بازیکنان جوانان تیم خود افتخار می کنم. این یک شکستِ به دور از انصاف و ناامیدکننده بود. شاید یک امتیاز، بازی را عوض نمی کرد اما قطعا عصبانی هستیم. اشتباهاتی رخ داد؛ درک اینکه چه صحنه ای پنالتی است و چه صحنه ای پنالتی نیست، دشوار است. حداقل من نمی توانم درک کنم و از این بابت متاسفم.

داور گفت که خطا روی مرتنز در محوطه جریمه واضح بود. نقش VAR چیست؟ چرا نباید در چنین صحنه هایی به آن رجوع کرد؟ من کوچکترین بی احترامی به داور نکردم. دلیل دریافت کارت زرد من، این بود که وقتی ریبری روی زمین افتاد، از محدوده فنی خارج شدم و می خواستم که پنالتی گرفته شود. وقتی VAR وجود نداشت، اشتباهاتی بزرگتر از این را پذیرفتم ولی وقتی این سیستم وجود دارد، پذیرش چنین اشتباهاتی غیرممکن است. صحنه شبیه سازی مرتنز را وقتی فردا دوباره ببینم، قطعا بیشتر عصبانی خواهم شد.

رومان کوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *