Menu
عکس های پروفایل

نکته آماری: شش هفته سخت تا پایان لالیگا؛ حریفان رئال مادرید یا برای بقا و یا برای سهمیه اروپایی می جنگند – رومان های جذاب و فلسفی

دانلود رومان های معروفی ایرانی و خارجی

طرفداری- شش هفته تا پایان لالیگا باقی مانده است و رئال مادرید حریفان دشواری که برای سهمیه اروپایی یا بقا در لالیگا می جنگند را پیش رو دارد.

به نقل از مارکا، رئال مادرید امیدی به قهرمانی در لالیگا ندارد و تا پایان فصل فقط برای کسب مقام دوم تلاش می کند اما بر خلاف کهکشانی ها، حریفانش تا پایان فصل همچنان امید و انگیزه دارند. آن ها یا برای سهمیه اروپایی یا بقا در لالیگا می جنگند.

به طور مثال دیدار فردا مقابل اتلتیک بیلبائو که این تیم با انگیزه برد مقابل رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو حاضر می شود. پیروزی مقابل کهکشانی ها آن ها به کسب سهمیه لیگ اروپا امیدوار می کند . آنها در حال حاضر سه امتیاز تا منطقه لیگ اروپا و شش امتیاز تا منطقه چمپیونزلیگ فاصله دارند و سعی می کنند برای اولین بار بعد از سال ۲۰۰۵ در سانتیاگو برنابئو پیروز شوند.

بعد از آن نوبت ختافه است. در حال حاضر ختافه سهمیه لیگ اروپا را کسب کرده است و حتی شانس این را دارد که برای اولین بار در تاریخش سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کنند.

از سوی دیگر شاگردان زیدان باید مقابل رایو وایکانو و ویارئال که قصد فرار از منطقه سقوط را دارند، قرار بگیرند. رئال بتیس و سوسیداد دو حریف دیگر کهکشانی ها هستند که تا هفته های پایانی به کسب سهمیه لیگ اروپا امیدوار هستند.تمامی این بازی ها برای رئال مادرید بی انگیزه حریف دشواری هستند؛ هر کدام از آن ها می توانند به طور کلی تغییرات در جدول را ایجاد کنند و کهکشانی ها را از رسیدن به هم شهری شان یعنی اتلتیکو مادرید دور کند.

رومان کوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *