Menu
عکس های پروفایل

هاجسون: در صورت ارائه پیشنهادی مناسب برای زاها، مسئولین باشگاه آن را بررسی خواهند کرد – dl-roman

دانلود رومان های معروفی ایرانی و خارجی

طرفداری – چندی پیش بود که ویلفرد زاها وینگر ساحل عاجی کریستال پالاس، طی مصاحبه ای عنوان کرد که دوست دارد، بازی کردن در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کند. زاها که به خاطر عملکرد بسیار خوبش در این فصل از رقابت های لیگ برتر انگلستان، مورد توجه تیم هایی مانند منچستریونایتد، تاتنهام و دورتموند قرار گرفته است، در گذشته، حضوری ناموفق را در اولدترافورد، تجربه کرده است. 

به گزارش FourFourTwo، روی هاجسون سرمربی کریستال پالاس اظهار داشت که دوست دارد زاها، برای فصل آینده نیز در تیمش حفظ شود، اما در صورتی که پیشنهاد مناسبی از سوی باشگاه های دیگر برای او ارائه شود، تصمیم گیری در مورد انتقال یا ادامه حضور او در کریستال پالاس، به عهده مسئولین تیم خواهد بود. هاجسون عنوان کرد:

نمی توانم این حقیقت را انکار کنم که وقتی ما همینجا حضور داریم، ممکن است پیشنهاد خوبی برای او از راه برسد. اما نکته اینجاست که هیچ کس در باشگاه، تمایلی به فروش ویلفرد زاها ندارد. بنابراین ما امیدوار هستیم که پیشنهاد های خوبی برای او، دریافت نکنیم. با این حال، من واقع بین هستم و این مسائل به عهده باشگاه خواهد بود. پیشنهادها به رئیس و  یا مدیر ورزشی باشگاه خواهند رسید و اگر روزی آن ها با من تماس بگیرند و بگویند که پیشنهاد خوبی برای زاها به دستشان رسیده است، من اساسا نمی توانم کاری انجام بدهم. من سرمربی تیم هستم و طبیعتا قدرت رد کردن تصمیم های اینچنینی را ندارم.

رومان کوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *