Menu
عکس های پروفایل

هیئت فوتبال استان اصفهان: هیچ مستنداتی درباره آیین‌نامه برگزاری ۵۰-۵۰ برای دیدار سپاهان و پرسپولیس وجود ندارد – dl-roman

دانلود رومان های معروفی ایرانی و خارجی

طرفداری- حمیدرضا دادخواه، دبیر هیات فوتبال استان اصفهان درباره گفت:

شورای تأمین روز دوشنبه تشکیل جلسه داد که من هم در این نشست حضور داشتم. با توجه به مواردی که مطرح شد، تمام اعضای شورای تأمین به اتفاق با برگزای بازی با ظرفیت ۵۰-۵۰ تماشاگران مخالف هستند. جلسه ما همراه با سرهنگ امجدیان فرمانده یگان ویژه استان و فیروزی نماینده باشگاه سپاهان در ورزشگاه نقش‌جهان، در راستای برنامه‌ریزی نوع آرایش تماشاگران و جایگاهی که قرار است به آنها تعلق بگیرد بود و منتظریم ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد تا بتوانیم طبق آن اقدام کنیم.

به نقل از پایگاه خبری سپاهان، سوال اینجاست که اگر سازمان لیگ از تصمیم خود برنگردد و همچنان بر تقسیم برابر سکوها اصرار بورزد، آیا شورای تأمین استان اصفهان با برگزاری مسابقه نیمه‌نهایی موافقت خواهد کرد؟ دادخواه اینطور پاسخ داده:

آن‌طور که من شنیده‌ام، مدیرعامل سپاهان اعلام کرده‌ اگر بخواهند بازی را به صورت ۵۰-۵۰ برگزار کنند، این تیم از ادامه حضور در جام حذفی انصراف خواهد داد.

وی ادامه داد:

ما مسئول برگزاری مسابقه هستیم اما در عین حال که زیرمجموعه سازمان لیگ و فدراسیون محسوب می‌شویم، باید از منافع باشگاه سپاهان هم دفاع کنیم. آیین‌نامه‌ای که مسئولان سازمان لیگ درباره‌اش صحبت می‌کنند، ابهاماتی دارد و به باشگاه‌ها و به هیات فوتبال ابلاغ نشده است. در واقع ما هیچ مستنداتی در خصوص آیین‌نامه‌ی برگزاری جام حذفی در هیات فوتبال اصفهان و باشگاه سپاهان نداریم.

رومان کوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *