Menu
عکس های پروفایل

پاراتیچی: الگری مربی فوق العاده ای است؛ در یوونتوس همیشه تحتِ فشار هستید – dl-roman

دانلود رومان های معروفی ایرانی و خارجی

طرفداری– فابیو پاراتیچی، مدیر باشگاه یوونتوس پیش از آغاز دیدار این تیم مقابل بولونیا در رقابت های سری‌آ، درباره انتقادات از سرمربی این تیم، پس از شکست در لیگ قهرمانان اروپا گفت:

ما روی این فقط تمرکز می کنیم که با بازیکنان داخل زمین بهترین عملکرد را داشته باشیم. مهم نیست که ژائو کانسلو جلوتر بازی کند یا دیبالا روی نیمکت باشد. بعضی‌ها می گویند عیار یوونتوس در سری آ سنجیده نشده است، هر بازیکنی که از خارج از ایتالیا وارد سری آ می‌شود، در تطبیق با شرایط تیم ها به مشکل می خورد و همه می‌گویند سری آ هیچ شباهتی به لیگ برتر انگلیس یا لیگ های دیگر ندارد. هیچ کدام از این نظریه ها نمی‌تواند درست باشد. بازی های لیگ قهرمانان اروپا شرایط متفاوت خود را دارد، همیشه بازی های لیگ قهرمانان اروپا، سخت و پیچیده بوده است.  

پاراتیچی درباره الگری گفت:

الگری مربی فوق العاده ای است و این را در طول سالیان اخیر به اثبات رسانده است. مشخصاً راحت است کسی بدون درک از شرایط در مورد او نظر بدهد. 

پاراتیچی درباره اینکه فشار برای فتح لیگ قهرمانان اروپا در یوونتوس باعث شده آن ها برای رونالدو ۱۰۰ میلیون یورو هزینه کنند، گفت:

وقتی در یوونتوس یا هر باشگاه بزرگ دیگری کار می‌کنید، فشار را همیشه احساس می‌کنید. ما خیلی پیش تر از آمدن رونالدو هم در یوونتوس فشار را احساس کرده بودیم. 

رومان کوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *