Menu
عکس های پروفایل

پلگرینی: می‌خواهم روزی بازوبند کاپیتانی رم را بر بازو ببندم و مسئولیت سنگین این کار را با کمال میل قبول می‌کنم – رومان قشنگ

رومان جدید ایرانی

طرفداری- لورنتزو پلگرینی که پس از مدتی مصدومیت، دوباره به ترکیب آ اس رم برای دیدار با پارما اضافه شده است، تایید کرد در آرزوی بستن بازوبند کاپیتان جالوروسی به سر می برد.

پلگرینی در مصاحبه ای با DAZN گفت:

از گفتن این موضوع به پسربچه های رمی خسته نمی شوم؛ بازی کردن در این پیراهن به شما حس مسئولیت پذیری و غرور می بخشد. وقتی با پیراهن رم به میدان می روید، انگار نماینده خانواده خود هستید. مثل این است که بزرگ شده اید تا با این پیراهن بازی کنید. دوست دارم روزی کاپیتان اصلی رم شوم چراکه حس تعلق زیادی به این مجموعه در خود می بینم.

نماینده رم و این مردم بودن، باعث افتخار من است. بستن بازوبند، یک بار اضافه روی دوش من خواهد بود اما مسئولیت سنگین این کار را با کمال میل قبول می کنم. همیشه برای رقم خوردن این اتفاقات زیبا آماده هستم.

بهترین هافبک دنیا؟ برای الگو قرار دادن، ده روسی بهترین است. او قبل از اینکه توپ را بگیرد، می داند می خواهد با آن چکار کند. از نظر تکنیکی، مودریچ بهترین است. در توپگیری، کانته بهتر از بقیه عمل می کند. یادم می آید در بازی های ملی مقابل او قرار گرفتم و وقتی حتی سه متر با من فاصله داشت، حضورش را حس می کردم و با خودم می گفتم، کانته درحال آمدن است! از نظر زمانبندی حرکات نیز خدیرا بهترین است. همیشه می داند بهترین زمان برای هر حرکت، چه موقعی است.

رومان خارجی معروف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *