Menu
عکس های پروفایل

کلوپ: از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم و مجازات شدیم؛ متوجه نشدم چگونه داور کمپانی را اخراج نکرد؟ – دانلود رومان

دانلود رومان های معروفی ایرانی و خارجی

طرفداری– یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول پس از شکست مقابل منچسترسیتی در گفتگوی پس از بازی با اسکای اسپورت گفت:

بازی پرفشاری بود. در تمام کردن موقعیت‌ها بدشانس بودیم. حتی از منچسترسیتی هم به نظرم بدشانس تر بودیم. سانه به تیر دروازه زد و گلزنی کرد، در مقابل ضربه سادیو به تیرک دروازه برخورد کرد. آن‌ها لحظاتی از بازی مالک بازی بودند و همه تحت فشار بودند. اما خیلی خوب به بازی برگشتیم و موقعیت های جدی داشتیم. همیشه همینگونه است، باید از موقعیت های خود استفاده کنید. آگوئرو جایی گل زد که زاویه بسته بود، اما در موقعیت مشابه ما موفق به گلزنی نشدیم.  

کلوپ ادامه داد:

این بازی نه بهترین بازی ما بود و نه بهترین بازی سیتی، چراکه کار برای هر دو تیم سخت بود. به بچه‌ها گفتم این اوکی است، درست است باختیم، اما در فوتبال باخت هم رخ می‌دهد. امشب شب خوبی نبود، اما بزرگترین مشکل ما هم نخواهد بود. 

سرمربی لیورپول نسبت به داوری نیز معترض است:

واقعاً برایم تعجب برانگیز است که چگونه آن صحنه کمپانی کارت قرمز نداشت؟ او آخرین مدافع بود، اگر او برخورد جدی تری با صلاح داشت، شاید فصل صلاح تمام می‌شد. برای داور قضاوت مشکل است، شاید آن صحنه را ندیده، اگرچه من از کنار خط دیدم. 

کلوپ در پایان گفت:

انتظارات ما بالا است. باید بهتر بازی کنیم. از طرفی این بازی پرفشاری بود. همیشه نمی‌توانید بر کل بازی غالب باشید. با کمی شانس می‌توانستیم به تساوی ۲-۲ برسیم که نتیجه عالی برای ما بود.

با این شکست اختلاف لیورپول با تیم دوم یعنی منچسترسیتی با ۴ امتیاز کاهش پیدا کرده است. 

رومان کوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *