Menu
عکس های پروفایل

۱۱ میلیون نفر شب اقامت در نوروز ۹۸ ثبت شد – دانلود رمان انتخاب اشتباه

دانلود رومان های معروفی ایرانی و خارجی

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، ولی تیموری در سفر به تایباد با بیان اینکه از ابتدای نوروز ۹۸ تاکنون ۱۱میلیون نفر-شب اقامت در کشور ثبت شده است، گفت: بخش عمده این مسافران با توجه به تنوع‌ در جاذبه‌های گردشگری و تاریخی کشور استان مورد نظر خود را انتخاب و به آن مقصد سفر می‌کنند.

رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر اظهار کرد: یکی از شهرهایی که در تمام فصول سال مورد توجه گردشگران داخلی و بین‌المللی قرار دارد مشهد است؛ از این رو باید امکاناتی فراهم شود تا مردمی که وارد این کلان‌شهر می‌شوند برای دیدن جاذبه‌های گردشگری و تاریخی به شهرستان‌های اطراف آن هدایت شوند.

وی افزود: تایباد ظرفیت‌های تاریخی، فرهنگی و طبیعی فراوانی دارد که باید معرفی شود و گردشگران بدانند در کنار کلان‌شهرهایی مانند مشهد شهرستان‌هایی با ظرفیت بالا قرار دارد.

تیموری به بیش از ۸۰ میلیون نفر جمعیت کشور اشاره کرد و افزود: این تعداد در طول سال حداقل یک بار برای سفر به شهرهای اطراف محل سکونت خود می‌روند که اگر همین تعداد با آگاهی از جاذبه های گردشگری به شهرستان‌هایی مانند تایباد هدایت شوند این امر کمک موثری به گردشگری و توسعه اقتصادی مناطق می‌کند.

بازدید از مزار مولوی زین‌الدین ابوبکر تایبادی، نمایشگاه توانمندی‌ها و صنایع دستی روستای فرمان‌آباد و رونمایی از نخستین نرم‌افزار جامع گردشگری خراسان رضوی از مهم‌ترین برنامه‌های این سفر چند ساعته بود.

انتهای پیام/۷۰۰۵۹/م

رومان کوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *