Menu
عکس های پروفایل

۲۳ هزار و ۳۰۰ دانش‌آموز نهاوندی در «سناد» ثبت نام شدند – دانلود رومان خارجی

رومان جدید ایرانی

عباس عبدلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نهاوند اظهار کرد: از ابتدای فصل نام‌نویسی دانش‌آموزان در مدارس تا کنون اسامی ۲۳ هزار و ۳۹۳ نفر در سامانه سناد به ثبت رسیده است.

وی افزود: البته زمان نام‌نویسی دانش‌آموزان در سامانه سناد هنوز به پایان نرسیده و تعداد دانش‌آموزانی که تاکنون ثبت نام شده‌اند ۹۵ درصد کل دانش‌آموزان سال گذشته هستند.

 مسوول ثبت نام الکترونیکی آموزش و پرورش نهاوند گفت: تا کنون ۷۹۵ نفر در مراکز پیش‌دبستانی که به صورت خصوصی و زیر نظر آموزش و پرورش فعالیت دارند ثبت نام شده‌اند.

وی از افزایش ۱۰ درصدی نوآموزان پایه اول خبر داد و گفت: در سال تحصیلی آینده بیش از ۲ هزار و ۴۰۰ نوآموز پایه اول وارد مدارس ابتدایی می‌شوند که در مقایسه با سال گذشته ۱۰ درصد افزایش داشته است.

عبدلی با بیان اینکه شهرستان نهاوند رتبه دوم را در زمینه ثبت نام‌ الکترونیکی کسب کرده است افزود: کار سازماندهی عوامل آموزشی و اجرایی مدارس پس از اتمام کار ثبت نام دانش‌آموزان انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه کلاس‌بندی مدارس نیز بر اساس کار ثبت نام‌ تا قبل از بازگشایی مدارس انجام خواهد شد، مبنای نام‌نویسی در مدارس را بر اساس موقعیت جغرافیایی و محل اسکان اولیا عنوان کرد.

مسوول ثبت نام الکترونیکی آموزش و پرورش نهاوند گفت: به منظور سهولت در ایاب و ذهاب دانش‌آموزان و امنیت خاطر خانواده‌ها کار نام‌نویسی از دانش آموزان بر اساس اسکان آنها و محدوده جغرافیایی مدارس صورت گرفته است.

انتهای پیام/ ۳۱۴۰/

رومان خارجی معروف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *