Menu
عکس های پروفایل

۷ شعبه هلال احمر در استان زنجان فعال است – اقتباس رومان

دانلود رومان های معروفی ایرانی و خارجی

شهرام میرزایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: جمعیت هلال احمر استان زنجان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی فقط دو شعبه در شهرهای ابهر و تاکستان داشت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با اشاره به پیشرفت چشمگیر این جمعیت پس از پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: جمعیت هلال احمر به منظور گسترش خدمات خود در طارم، خدابنده، ماهنشان و ایجرود نیز شعباتی را ایجاد کرده و هم اکنون دارای هفت شعبه است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر سازمان داوطلبان حامی و پشتیبان سازمان امداد و نجات، له عنوان مدیر اصلی عملیات در حوادث و سوانح از خدمات بیش از ۷۰۰ هزار داوطلب استفاده می‌کند، گفت: همچنین در سطح کشور ۴ هزار و ۲۰۰ خانه داوطلب عمومی و تخصصی به عنوان فعال‌ترین شبکه مردمی در چهار گروه هدایت، حمایت، مهارت و مشارکت فعالیت دارند.

میرزایی با اشاره به خط مشی فعالیتی هلال احمر در طی چهار دهه گذشته بیان کرد: در دهه نخست آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، فعالیت مجتمع‌های دانش‌آموزی و در دهه دوم تاسیس کانون جامعه بشردوستان جوان، تاسیس کتابخانه بزرگ امام خمینی (ره) هلال احمر و تاسیس سالن‌های ورزشی مورد توجه جمعیت هلال احمر بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با بیان اینکه در دهه سوم فعالیت جمعیت هلال احمر راه‌اندازی کانون‌های دانشجویی، کانون غنچه‌های هلال، کانون طلاب، کانون روستایی و کانون دانشجویی بوده است، تصریح کرد: طی دهه چهارم نیز فعالیت‌هایی از قبیل راه‌اندازی خانه هلال، اجرای طرح ملی دادرس، برگزاری دوره‌های آموزشی کارآفرینی، اجرای برنامه‌های بشردوستانه و … انجام شده است.

وی همچنین از تربیت کادر امدادی و نیروی انسانی مورد نیاز، ارسال کمک و اعزام عوامل امدادی و درمانی به سایر کشورها خبر داد و گفت: همچنین اداره امور جوانان جمعیت و توسعه مشارکت جوانان در تصمیم‌گیری‌ها و فعالیت‌های مربوط به آنها و تربیت و آموزش جوانان مذکور به منظور آماده ساختن آنها در انجام خدمات امدادی و عام‌المنفعه، کمک به تهیه دارو و وسایل و تجهیزات پزشکی مورد نیاز مراکز بهداشتی فعالیت دارد.

میرزایی افزود: معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی این جمعیت نیز با انجام رسالت‌های ذاتی خود در حوزه‌های مختلفی از جمله بهداشتی، درمانی و توانبخشی در شرایط عادی و اضطراری اقدامات اثربخشی در حوزه درمان و بهداشت در داخل و خارج از کشور انجام می‌دهد.

انتهای پیام/۷۳۰۰۵/ق۴۰

رومان کوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *